Jak mít ploché břicho bez zbytečné námahy navíc

ODESLÁNO

AKCE 1+3 TRÉNINKY ZDARMA PLATÍ POUZE 2 TÝDNY OD DORUČENÍ EBOOKU, KTERÝ TI BYL PRÁVĚ TEĎ ODESLÁN

Nejseš si jistá jak na to? Jako odběratel ebooku můžeš využít omezenou nabídku 1+3 tréninky zdarma ve FASTFITu a nastartovat tak svou změnu v pohodlí a soukromí privátního studia a pod vedením trenéra.

  • Proč? Mé klientky se  mě neustálé ptají na to jak zhubnout a mít pevnější postavu. Jaký trénink je nejlepší? Podle mě je to ten, který Vás bude bavit a budete mít možnost dělat ho pravidelně. Ta pravidelnost bývá při pracovním shonu kámen úrazu. Proto jsem založil FASTFIT. Aby bylo možné skloubit aktivní pracovní a rodinný život s tréninkem a péčí o sebe. Rád pracuji s aktivními lidmi a baví mě je dělat ještě aktivnější. Je jedno jestli přemýšlíte o cvičení kvůli kráse nebo zdraví, obojí je v pořádku. A když se to dělá pravidelně, dostaví se obojí. 

  • Jak? V tréninku používáme moderní technologie i osvědčenou klasiku. Díky tomu zvládneš plnohodnotný trénink za kratší dobu. Zbyde ti tak čas i na další koníčky, kde můžeš zužitkovat svou nabytou formu a sebevědomí.

  • Co? EMS tréninky s novou technologií od NT Tecnatives ti zaberou pouze 25 minut. Nové obleky poskytují větší komfort (nemusí se namáčet, jsou lehké a vždy čisté) a svobodu pohybu. Žádné kabely tě nebudou omezovat v tréninku. Tréninky s pomocí TRX, BOSU nebo s vlastní vahou tě zase naučí dokonale ovládat své tělo a stihneš je za 40 minut. V obou případech ti celá návštěva zabere do 50 minut a to i se sprchou.

 

NEZTRÁCEJ ČAS

ZÍSKEJ ENERGII A ZBAV SE BOLESTI

ZPEVNI A TVARUJ POSTAVU

V POHODLÍ A SOUKROMÍ

BEZ TAŠKY NA CVIČENÍ

1) Vyplň a odešli tento formulář

2) Ozveme se a domluvíme si termín prvního tréninku

Lada Broklová

Cvičím s Pavlem 2 měsíce dvakrát týdně. Cílem je naučit se správně hýbat, dostat svaly do rovnováhy a naučit je dobře makat. A taky shodit nějaký centimetry.

Pavel je můj první osobní trenér, doposud jsem tak jednou týdně zašla na dynamickou jógu, trampolíny nebo jinou skupinovou lekci a cvičila jsem doma. Vlastně mi nikdo neřekl,jak se správně hýbat, takže jsem si budovala dost zběsilý pohybový stereotypy.

Před cvičením s trenérem jsem se cítila docela dobře, protože jsem nevěděla, že se můžu cítit ještě líp. Jsem po operaci páteře, takže jsem vnímala, že neumím dobře stát, nemám zpevněný střed a tím pádem mě dost pobolívaly klouby (kolena,ramena). A vyrostlo mi velký břicho. Při rehabilitaci jsem se rozhodla, že s tím udělám něco pořádně a najdu si trenéra. A dostala jsem doporučení na Pavla 👍

Doporučila bych každému,kdo má konkrétní cíl, ať je to hubnutí, posilování, nabírání hmoty, nebo kdo se chce dát jakkoliv jinak do formy. 

Porovnání nemám,ale jsem velmi spokojená.

Výhodou je skvělá dopravní dostupnost a především výsledky. Už udělám plank :-)

Jsem nadšená z Pavlova přístupu-individuální plán, povzbuzuje, usmívá se.

Líbí se mi čisté příjemné prostředí a servis.

A i když se mi nechce a držkuju, že mi něco nejde, nakonec to stejně jde 👍

Adéla Soukupová

Cvičím už několik let a  snažím se hlídat si jídlo. Intenzivně cvičím až ve FastFit a to necelý rok. Mým cílem bylo zhubnout pár kilo a zpevnit postavu. Ideálně mít lehký náznak dámského pekáče buchet:-)

Navštěvovala jsem příležitostně Body Body a jógu a také  si kontroluji si jídelníček.  Měla jsem pocit, jak "makám", ale žádný efekt to nemělo. Až s Pavlem jsem zjistila, co to je "makat naplno" a výsledky byly brzo vidět.

Řekla bych, že Pavel je odborník, připraví trénink na míru a není to žádné nudné cvičení a tělo dostane pořádně zabrat. Mám ráda, když druhý den cítíš, že tělo cvičilo.

FASTFIT bych doporučila bych každému, kdo má potřebu a chuť pro sebe něco dělat. Zhubnout, zpevnit, zlepšit si kondičku...nebo se jen udržet v pohybu (a toho budete mít ve FASTFITu opravdu dost :-))

Dříve jsem osobního trenéra neměla, ale ve srovnání s trenéry v Body Body jsi byl Pavel jasná jednička:-)

Vždy se domluvíme co, budeme posilovat a na jaké partie se zaměříme. A také, že jsme  se dohodli, že běh není moje oblíbená činnost.

Pražského povstání mám na trase do práce a navíc mám cvičící plán také na doma:-) 

Lada Humlová

Cvičím cca 7 měsícu,cílem bylo dostat tělo po porodu trochu dohromady a postupně redukovat váhu.

Rozhodně jsem nikdy nebyla nadšená ze cvičení a neměla jsem chuť se do čehokoli pouštět.

FASTFIT ale určitě stojí za zkoušku. Baví mě ten komfort,kdy nemusím nosit s sebou žádné věci, nemusím být v místnosti s dalšími. Doporučila bych to každému, komu vadí přeplněná fitka. Holkám po porodu a taky těm, co nemají čas na dlouhé tréninky.

Nemám srovnání s jinými trenéry, ale hlavní výhoda pro mě byl přístup. Nikdo se mě po porodu nechtěl ujmout. Vyhovuje mi,že nemusím s sebou nosit žádné věci a především to,že je trénink opravdu individuální. Velká výhoda je, že oblek hlídá moje tělo a nenechá žádnou partii totálně odrovnat. Přátelská atmosféra,to že když udělám něco špatně,Pavel ze mě nedělá pitomce ale poradí mi, pomůže, ukáže a třeba i 10 krát. Naučila jsem se na tréninky těšit!

FAST.F.I.T.

U Děkanky 1645/6, Praha 4

(metro C Pražského povstání 150 m)

info@fastfit.cz

 

775303099

 

www.fastfit.cz