Vyhledat
  • pavelmosna

Salát s tuňákovo-mandlovým krémem

#fitnessbody #zdravavecere #fitness #fitnessfood #25minut


Podívejte se na salát, který si získal svou popularitu zejména díky své jednoduchosti a široké variabilitě. Postupně totiž zjistíte, že podobným způsobem můžete zpracovat spoustu dalších pokrmů, které by mohly dál obohatit váš jídelníček.

Předně je třeba říct, že jde o salát pro jarní a letní večery. Obsahuje kvalitní bílkovinu a velkou spoustu vitamínů. Je nutričně sestavený tak, aby v něm byly obsažené také důležité tuky a ideálně doplňuje redukční programy a komplexní tréninky FastFit.


Pro 1 osobu:

80g salátu Lollo rosso

8 malých rajčata

50g cuket

2 lžíce černých oliv

140g tuňáka ve vlastní šťávě

1/2 svazku čerstvé bazalky

1 polévková lžíce celých mandlí

1 polévková lžíce olivového oleje


Jako první omyjte salát a rajčata rozčtvrťte. Omyjte a na jemné plátky nakrájejte cuketu. Přidejte celé olivy a to vše promíchejte.

Zálivku připravíte směsí mandlí, oleje, bazalky, kterou tičovým mixérem rozemelete na hrubou kaši. Následně ochuťte solí a pepřem a přidejte k připravené zelenině a rozmačkanému tuňákovi.

Doufáme, že vám bude salát chutnat a užijete si ho, je třeba ještě dodat, že podobným způsobem můžete kombinovat i další ingredience podle vlastního uvážení, například přidat do salátu Rukolu, nebo jinou zelenolistou zeleninu :-).

Pokud uvažujete o ideálním doplnění zdravého stravování, určitě doporučujeme tréninkový program FastFit, který spočívá v nejmodernějších technologiích, jídelních tipech a zkušební trénink můžete mít už za 200 Kč.


198 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše