Proč zvolit FastFit

cardiogram.png

Na svůj sen má každý právo

Pokud zvládnete svůj plán, uděláte sami pro sebe velký krok, kterého si vážíme. Proto od nás dostanete zdarma celý trénink a spoustu stravovacích tipů

sport-bag.png

Dostanete mimořádný Komfort

Buďme upřímní, když se nechce, tak se cokoliv překonává mnohem hůř. FastFit je proto navrhnutý tak, že na něj vůbec nemusíte myslet - nenosit si žádné lahve na vodu, boty, oblečení nebo ručník. Stačí se objednat a přijít, všechno ostatní obdržíte při vstupu. Každý trénink s vámi navíc Pavel nebo některý z jeho kolegů odcvičí, takže ze sebe vždycky dostanete všechno!

smartwatch.png

Technologie

Využíváme nejmodernější technologii electromyostymulation, kterou využívají například fyzioterapeuté nebo vrcholoví sportovci. Naše FastFit tréninky spočívají v maximálním propojení cvičení na míru a moderní elektro stimulaci svalové tkáně. Díky tomu dokážeme aktivovat spalování kalorií nejenom během tréninku, ale také po něm. Další výhodou našeho tréninku je mimořádná péče o klouby, jednoduše proto, že zatěžujete své tělo pouze 25 minut. ​​Za 50% času oproti běžnému cvičení, tak splníte svůj cíl a plně procvičíte všechny partie.

Zkušební trénink za 200,-