©2018 by FastFit, Pavel Mosna Project

Proč zvolit FastFit

Na svůj sen má každý právo

Pokud zvládnete svůj plán, uděláte sami pro sebe velký krok, kterého si vážíme. Proto od nás dostanete zdarma celý trénink a spoustu stravovacích tipů

Dostanete mimořádný Komfort

Buďme upřímní, když se nechce, tak se cokoliv překonává mnohem hůř. FastFit je proto navrhnutý tak, že na něj vůbec nemusíte myslet - nenosit si žádné lahve na vodu, boty, oblečení nebo ručník. Stačí se objednat a přijít, všechno ostatní obdržíte při vstupu. Každý trénink s vámi navíc Pavel nebo některý z jeho kolegů odcvičí, takže ze sebe vždycky dostanete všechno!

Technologie

Využíváme nejmodernější technologii electromyostymulation, kterou využívají například fyzioterapeuté nebo vrcholoví sportovci. Naše FastFit tréninky spočívají v maximálním propojení cvičení na míru a moderní elektro stimulaci svalové tkáně. Díky tomu dokážeme aktivovat spalování kalorií nejenom během tréninku, ale také po něm. Další výhodou našeho tréninku je mimořádná péče o klouby, jednoduše proto, že zatěžujete své tělo pouze 25 minut. ​​Za 50% času oproti běžnému cvičení, tak splníte svůj cíl a plně procvičíte všechny partie.