top of page

NAŠE TECHNOLOGIE

EMS

Využíváme nejmodernější obleky pro EMS trénink, které obsahují více tréninkových módů a ochraňují svaly proti přetížení. Aktivní stříbro pak zajišťuje laboratorní čistotu obleku. Při výběru příslušenství pro FastFit tréninky jsme dbali zejména na kvalitu a vysokou technologickou hodnotu. I proto u nás není nutné připravovat vaše tělo oplachem vodou, jak je běžné při EMS trénincích. Obleky jsou vysoce odolné a ohebné, nic vám tedy nebude bránit v pohybu.

TRX

TRX jsou další možností tréninkových dávek, která slouží pro procvičení celého těla. Předností technologie je její vysoká variabilita a zapojení celého těla během jednoho cviku. Předností TRX je, že se zde pracuje s vlastní vahou a je tak ideální pro cardio trénink, silový trénink a rozvoj koordinace.

Stravovací systém

Jídelní programy a tipy jsou nezbytnou součástí FastFit tréninků. Jedině díky kvalitnímu propojení správné stravy a kvalitnímu cvičení je možné dosáhnout dobrých výsledků. FastFit jídelníčky nejsou drastické diety, ale stravovacích návyky a tipy pro celý život. Budeme vás aktivně motivovat pro správné stravování, a najdeme potraviny, které jsou ideální přímo pro vás. Postupně vytvoříme ideální stavbu vašeho jídelníčku, díky kterému se budete i v budoucnu cítit příjemně a svou váhu si udržíte za všech okolností.

bottom of page